Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zastanawiałaś się kiedyś, jak ważny jest Twój relaks? 0
Zastanawiałeś się kiedyś, jak ważny jest Twój relaks?

Co takiego musi się stać, abyś zadbała o chwilę dla siebie? Taką pełną miłości i szacunku do swojego czasu i zdrowia, nie tę spędzoną twarzą w ekranie smarfona.

Czy poświęcasz sobie wystarczająco dużo czasu? Czy notując zadania do wykonania na cały tydzień, zapisujesz czas na odpoczynek? Czy kiedykolwiek pomyślałaś o tym, jak wiele możesz zyskać, jeśli dasz sobie tę przestrzeń?

Jeśli tak, to czy czas ten jest wartościowy i świadomy (intencyjny)? Czy pozwala Ci zregenerować siły i przygotować na kolejne wyzwania dnia codziennego? Czy świadomie pozwalasz sobie odetchnąć, a nie padasz na twarz, gdy Twoje baterie są już na wyczerpaniu.

Na czas dla siebie nie potrzebujesz wymówek, pretekstów, alibi i usprawiedliwień. Nie potrzebujesz także, czuć się kompletnie wypluta, pozbawiona energii i witalności.

Zaplanuj swój czas w kalendarzu i zobacz jak niesamowite zmiany zajdą w Tobie już w pierwszym tygodniu.

Jesień to doskonały czas, aby wprowadzić zmiany. Czy 1 września to nie data, która wszystkich nam kojarzy się z nowym początkiem? Wrzesień to miesiąc, w którym mamy czas zatrzymać się, pomyśleć o swoimi celach i nierzadko je przewartościować. Pogoń za najlepszymi wakacjami, uwiecznionymi na social mediach już się skończyła, dzieci w końcu w szkołach, przedszkolach… Nie musisz za wszelką cenę, starać się zapchać tego czasu dodatkowymi obowiązkami. Wręcz przeciwnie, postaraj się odpuścić.

Świeca sojowa relaks

Co polecamy do wieczornego* relaksu?

- Nasze aromatyczne świece sojowe – to chyba nie zaskoczenie, prawda? Świece tworzone są po to, aby koić i wprowadzać przyjemną atmosferę, a idealnie, jeśli są także piękne i w pełni zdrowe dla naszego organizmu. Każda Klientka pytana o to, z czym kojarzy jej się nasza świeca, odpowiada: relaks. To Wy nas inspirujecie, to dla Was tworzone są nasze produkty i to o Wasze potrzeby tu się rozchodzi. 😊 Spróbuj i zdecyduj sam.

Herbata na patyku

- Ciepła herbata i koc – polecamy wyjątkową kolekcję herbat producenta Dary Natury herbaty na patyku.

- ASMR – czyli zjawisko, które ma na celu wywołać przyjemne mrowienie o okolicach szyi, głowy oraz innych obszarów naszego ciała. Zjawisko ASMR jest przebadane naukowo i może zostać wywołane poprzez bodźce słuchowe, wizualne, dotykowe czy zapachowe. Uwielbiam odprężać się z słuchawkami w uszach przy przyjemnych dźwięku filmów ASMR, ale także kojącej muzyki i naszych świec. Każdy ma swoje wyzwalacze i choć obrazy, dźwięki, zapachy mogą często wydawać się nam niezwykle przyjemne, to nie jest to tożsame z uczuciem ASMR. Moim zapachowym wyzwalaczem jest Niebiańska Słodycz, ale także Wanilia z nowej kolekcji.

Joga i medytacja

- Joga i medytacja – praktyka jogi pozwala nam skupić się na sobie, wyciszyć i zaakceptować nasze ograniczenia. Pozwala skupić się na możliwościach naszego ciała i świadomości z jaką drogą mierzyło się przez całe życie. Medytacja to praktyka, której warto uczyć się z doświadczonymi nauczycielami, aczkolwiek należy pamiętać, iż doświadczać jej możemy również w sytuacjach pasjonujących – jak góry, ćwiczenia, tworzenie muzyki. Jeśli odnajdujesz swój spokój w zaciszu mieszkania, polecamy skorzystać z naszej oferty Dla Relaksu. Odnajdziesz tu Palo Santo oraz Białą Szałwię, które niebywale uzupełniają medytację, ale także te proste chwile dla siebie.

Mam nadzieję, że tekst pozwolił Ci się na chwilę zatrzymać i dał refleksję do robienia tego częściej…

 

 *tak się przyjęło, ale oczywiście pora relaksu powinna być dostosowana do Ciebie, Twojego dnia i przede wszystkim – Twoich potrzeb.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl